DOĞA İLAÇ

CONTROL FLY 1 KG

Ürün Kodu : 250

490.00 TL

hizli işlemler

Yeni nesil insektisitlerden olan thiamethoxam etken maddeli güçlü formülüyle ergin karasinek mücadelesinde kesin çözüm.

 

Güvenli ve Kolay Kullanım

İnsan ve çevre sağlığı açısından güvenle kullanılabilir. Toz formülasyonda olduğu için suda kolay çözülür.

 

Güçlü ve Uzun Süre Etkili

Üniversitede yapılan biyolojik etkinlik çalışmalarında %100 e yakın etkili olduğu görülmüştür. Yapılan bilimsel çalışmalarda 45 gün etkili olduğu görülmüştür.

Kullanım Şekli: Control Fly, ergin karasinek mücadelesinde kullanılabilen ani ve uzun süre etkili (45 gün) bir insektisittir. Uygulamanın etkinliğini artırmak için, karasineklerin ürünü yiyebilecekleri yüzeylere uygulama yapmak gerekmektedir. Bu nedenle uygulama için, karasineklerin dinlenme alanları(güneşli duvarlar, pencere, kapı, çerçeve vb.) seçilmelidir.

 

Spreyleme Yöntemi: 100 g Control Fly 0,8 lt ılık suyla karıştırılır. Elde edilen karışım 40 m2 alana sprey şeklinde püskürtülür. Bu uygulamanın etkisi 45 gün devam eder. Uygulama yapılacak spreyleme cihazını önce tavsiye edilen su ile doldurunuz, sonra Control Fly’yi ekleyerek iyice karıştırınız. Uygulamaya 30 dk’dan fazla ara verilirse, uygulamaya tekrar başlamadan önce karışımı iyice çalkalayınız. Kirli ve yeni kireçlenmiş alanlara uygulama yapmaktan kaçınınız. Hayvanların ulaşabileceği veya yalayabileceği yerlere uygulama yapmayınız.

 

Boyama Yöntemi: 100 g Control Fly 65 ml ılık su ile karıştırılır ve bu karışım 40 m2 alana boyama şeklinde uygulanır. Uygulama 10x30 cm ebatlarında bant şeklinde 5 noktada yapılabilir. Boyama uygulamasına uygun olmayan yüzeyler için; uygulama karton veya polietilen malzemeden yapılmış parçalara yapılır ve tavana asılarak uygulama tamamlanır. Uygulamanın etkisi 40 gün devam eder.

Havale / EFT (%1) :485.10 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4