Diğer

AGITA AGİTA 10 WG 1 KG

Ürün Kodu : 263

2,200.00 TL

hizli işlemler

Agita 10WG Granül Karasinek İlacı

1 Kg

AGİTA, 10 WG Suda çözünen granül (NOVARTİS)

 
FORMÜLASYONU

10 thiametoxam ve 0,05 oranında Z-9 tricosene içermektedir.
 
Agita 10 WG, hayvan barınakları ve besin işletmelerinde bulunan karasineklerle mücadele etmek amacıyla geliştirilmiş olan, kullanılma aşamasında karıştırılarak uygulanmaya özgü granüllü toz halinde hazırlanmış bir üründür.
 

FARMAKOLOJİSİ VE ÖZELLİKLERİ

Agita 10 WG’un aktif maddesini oluşturan thiametoxam maddesi, sineklere yönelik bir mide zehiridir. Sineklerin düzenli beslendikleri yerlere boyama ve sprey şeklinde uygulandığında sinekler tarafından alınmak suretiyle öldürücü insektisidal etkisi gelişir.
 

KULLANMA YERLERİ

Agita, hayvan barınakları, süthaneler ve besin üretim yerlerinde bulunan karasineklerle mücadele amacıyla kullanılır.
 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZLARI

Agita 10 WG, boya ve sprey şeklindeki uygulamalarla kullanılır. Belirtilen uygulama seçenekleri, sineklerin bir arada bulundukları veya yerleştikleri özellikle güneşli ve ılık duvarlara, tahta perdelere, pencere çevrelerine, süt borularına ve yemliklerin çevrelerine hedeflenir.
 

UYARILAR  

Agita 10 WG uygulanmasından önce açıkta bulunan yiyecekler ve kaplar kaldırılır. Arılar için zararlıdır. Kullanılmış ilaç kapları iyice boşaltıldıktan sonra ezilerek çöpe atılır. İlaç artıklarının akarsu, göl ve kanalizasyonlara dökülmemesi gerekir. İnsanlar için de zehirlenme sakıncası söz konusu olduğundan, kullanıcıların ilaçla temasını en aza indirecek önlemleri alması gerekir.

Havale / EFT (%1) :2,178.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4