DURU ENTOSİS

DURU M XL ŞAMANDIRALI HORTUMLU MANTARHANE NEMLENDİRME ULV CİHAZI

Ürün Kodu : 406

2,200.00 TL

hizli işlemler

ENTOSİS MXL MANTARHANE NEMLENDİRME MAKİNASI

 

Şamandıralı nemlendirme makinalarımızı su şebekesine basit şekilde su hortumuyla bağlayabilirsiniz.

 Duru nemlendirme cihazlarında Ayrıca özel filitrasyon sistemi ilede sudaki kalıntı ve pislikleri temizleyerek mantarhanenizi temiz pak su ile nemlendirmiş olursunuz. Bütün ürünlerimize zaman rolesi veya nem kontrol higrostatı takabilirsiniz. duru mantar nemlendirme makinası montajı için kesinlikle mantar seranızı kırmanıza gerek yoktur cihazımız önünde her hangi bir engel olmadığı sürece sizin için uygun olan her yere koyarak nemlendirme yapabilirsiniz.

Mantar Üreticisinin Mantarhanede Tek Bir  DURU NEM MAKİNASI İle Kullanım Alanları

  • Mantarhane odasını nemlendirme özelliği
  • Mantarhane odasını sıcak su ile sisleme özelliği
  • Mantarhane odasını dezenfeksiyon yapabilme özelliği

Duru nemlendirme makinaları ile Hangi Mantarları nemlendirme yapabilirsiniz.

♦ İstiritye mantarı

♦ Kültür mantarı

♦ Kütük mantarı

♦ Kayın mantarı

♦ Yaprak mantarı 

Mantar Odası Nemlendirmesinde neden duru nemlendirme tercih etmeliyim derseniz ?

Mantar yetiştiriciliğinde mantarların yaklaşık %80 ila %90 civarında neme ihtiyaç duyarlar. Mantarların gelişebilmesi için çok miktarda su kaybı oluşmaktadır. Bu kaybedilen su sayesinde kurumaması için DURU u.l.v nemlendirme cihazı devreye girerek hassas şekilde yapılabilen micron ayarı sayesinde duru nemlendirme makinaları nemlendirme cihazları  ile mantarların kurumasına engel olunabilmektedir. duru nemlendirme sistemi sayesinde ortamı nemlendirerek mantarları minumum ıslatarak diğer sistemlerdeki gibi mantarların çamurlaşmasına engel olunulabilir, ayrıca cihaz  soğuk nemlendirmeden başka istenildiği taktirde sıcak nemlendirme, ilaclama ve dezenfeksiyon uygulamasıda yapabildiği için ergonomik ve kalitesiyle mantarcının vazgeçilmezi olmuştur.Duru nemlendirme u.l.v spreylemesinin temeli, çok fazla miktarda küçük su damlacıkları üretmek üzerine kurulmuştur. Bu damlacıklar  uçma faaliyeti esnasında  nem  bulutu oluşturarak ve sis görüntüsü vererek bir alan spreyleme nemlendirmesi oluşturmaktadır. Bu nedenden dolayıdırki ani düşüşle yerleri  ve mantarı çamurlaştırmayıp oluşan sis bulutu satlerce havada durabilmesi sayesinde ortamı nemlendirmektedir aynı yaylada mantarların yetişme sürecinde olduğu gibi duru nemlendirme makinaları ile mantarhanenizde yapay nemlendirme oluşturulmaktadır .

 BİLGİLENDİRME : 

S-1 : Mantarlarımı ıslatır mı veya  küflendirir mi ?

C-1 : 01,49 micron arasında istenildiği gibi micron ayarı yapabileceğiniz için spreyleme sistemi ile  suyun havada uzun süre kalabilme özelliğinden dolayı mantarların ıslanmasını minumum seviyeye çekmekte odayı nemlendirmekte ve mantarların kurumamamasını ve çamurlaşmamasını sağlamaktadır .

Havale / EFT (%1) :2,178.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4