SAFA TARIM

Tetper 55 EC genel amaçlı Haşere İlacı

Ürün Kodu : 504

1,000.00 TL

hizli işlemler

TETPER 55 EC

Emülsiyon Konsantre Insektisit

 

Uçan ve Yürüyen Haşereler için kapalı ve açık alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş EC  formül ilaçtır.

ÇOK YÜKSEK AKTİF MADDE MİKATARINA SAHİP NADİR ÜRÜNLERDENDİR. TOPLAM %55 ETKEN MADDE İÇERİR.
3 etken madde ile açık ve kapalı alanlarda haşereler üzerinde ani düşürücü ve kalıcı koruyucu etki birleştirilmiş olmaktadır. 
Ürün üzerinde karasinek, sivrisinek gibi en çok kullanılan-popüler haşereler için kullanım bilgileri standart verilmiştir. diğer haşereler üzerinde açık ve kapalı alanlarda kullanmak için temelde aynı oranları açık ve kapalı alan ilaçlamalarında kullanabilirsiniz.
Temelde Belediye-Askeriye Site yönetimleri vb kurumlarca tercih edilen profesyonel grup haşere ilaçlarından olup, yüksek başarılı performans ürünüdür. Haşeremarket tarafından yapılan saha testlerinde açık ve kapalı alanlarda tüm haşereler için üstün başarı elde etmiş olup kokulu ilaçlar arasinda ayrıca tavsiye edilir.
EC Formül olması sebebiyle özellikle açık alan sinek sivrisinek gibi uçkun haşere mücadelesinde, ilaçlanmış alanda daha uzun süreli ve başarılı bir koruyucu etki mekanizması oluşturmaktadır.

BÜYÜK AÇIK ARAZİ İLAÇLAMALARINIZDA, TÜM HAŞERE TÜRLERİNİ TEK BİR İLAÇ -İLAÇLAMA İLE YOKETMEK AÇISINDAN ÜSTÜN BAŞARILI PROFESYONEL PLUS BİR ÜRÜNDÜR.
 


Ambalaj Seçenekleri:


 

1.LT ve 5.LT Profesyonel Ambalaj 

 


Kullanım Alanları:


Tüm Açık Ve Kapalı Alanlarda kullanıma uygun Haşere mücadelesinde EC formül yeni kuşak ilaçlardandır.
kene sinek sivrisinek hamamböceği, pire tahtakurusu ve akrep başta olmak üzere açık alanlarda ve belediye askeriye ve site alanları gibi geniş arazi ilaçlamalarında 3 etken maddeli karışım olarak üstün başarılı bir yeni kuşak üründür.
 


Genel Özellikleri:


Diğer haşere ilaçlarından farklı olarak, doğrudan akrep etkisi açık alanlarda farklı haşereler için ayrı ayrı ilaç seçimi yapmak yerine tek bir ilaçla bir çok haşereyi hedef tutarak çözüm getirmektedir. 3 aktif maddeyi birleştirmiş olması sebebiyle yüksek başarı sağlayan bir üründür. Özellikle mücadelesi zor kene, pire, tahtakurusu gibi kan emici asalaklar üzerinde çok iyi çalışmaktadır.
İçeriğindeki permethrin ve tetramethrin sayesinde yürüyen ve uçan haşerelere karşı açık ve kapalı alanlarda başarılı ilaçlama imkanı sağlar. 
ULV makinaları ve pulverizatör pompalarla ilaçlama imkanı vardır. 
Özellikle Hamamböceği ve kene mücadelesinde etkin bir ilaçlama sağlamaktadır. 
Yüksek PBO oranı çevre ve ortamdaki haşereleri irite ederek harekete sevk etmekte ve öldürücü permethrin etken maddesiyle karşılaşmalarını kolaylaştırmaktadir. Bu ilaçlamada başarı getirmektedir.
Ürün etiketinde, akrep ilaçlaması, pire ilaçlaması, kene ilaçlaması, hamamböceği ilaçlaması, tahtakurusu ilaçlaması, karasinek ilaçlaması için oranlar verilmiştir. Diğer haşereler için ilaçlama yapılmak istendiğinde ilaçlama yapılacak haşereye en yakın tür ile ilgili oranlar kullanılabilir. Mesela çiyan vb  gibi,  kene veya pire ilaçlama dozu örnek alınabilir.

Formülasyon:

FORMÜLASYON (% w/v) Özelliği LD50 değeri
Permethrin  30,0 Öldürücü (killing) 500 mg/kg
Tetramethrin 5 Düşürücü (knock-down) > 5000 mg/kg
Piperonly Butoxide 20 Etki arttırıcı (sinerjist) > 7500 mg/kg


 

Havale / EFT (%1) :990.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4