SAFA TARIM

İona 10 CS Genel Haşere İlacı 1 Lt

Ürün Kodu : 453

650.00 TL

hizli işlemler

İONA 10 CS 1 LİTRE

 

 

İona 10 CS ile etkili ve kalıcı haşere mücadelesi yapabilirsiniz. Mikrokapsül formülasyon sayesinde ile uzun ve kalıcı etki sağlar. 

 

Karasinek, Sivrisinek, Hamamböceği, gibi uçan ve yürüyen tüm Haşereler üzerinde etkilidir.

Uygulama yapılan alanda yıkama olmazsa 3 ay Rezidüel (kalıcı) etki gösterir.

Doğadaki hızlı Biodegradasyonu nedeniyle Ekolojik olarak olumsuz etkisi söz konusu değildir.

Koku ve leke bırakmaz.

Yavaş ölüm nedeniyle ilacın yuvalara taşınmasını sağlar yuvadaki diğer böceklerin ilaca maruz kalmış böceğe temas etmeleri sonucunda yuvadakileri de etkiler ve öldürür.

İnsan sağlığına ve çevreye zararsızdır.

Kokusuz ve lekesiz olmasından dolayı okul, hastane, lokanta, mutfak gibi kapalı alanlarda diğer ilaçlara göre daha güvenle ve rahatlıkla kullanılır.

 

 

Kullanım Alanları:

CS Formül yapısı itibarıyla kokusuz leke bırakmayan ilaçlama esnasında ve sonrasında mekânı terk etmeyi gerektirmeyen sınıf ilaçlardandır. Buna bağlı olarak Ev, restoran, lokanta, işyerleri, hastahane, askeriye vb. kapalı ve iç mekanlarda kullanıma uygun olmasının yanında açık alanlarda da kullanılabilen başarısı yüksek genel amaçlı haşere ilacıdır.

 

İCON 10 CS isimli ürünle aynı etken maddeyi aynı oranlarda kullanılarak üretilmiştir.

IONA 10 CS, sentetik piretroid cinsi CS formülasyonunda bir insektisittir. Hızlı temas ve uzun residüel etkisi vardır. Tabloda belirtilen doza uygun olarak hazırlanan ilaç, püskürterek (sırt pülverizatörü, el veya sırt pompaları) veya fırça ile sürülerek kullanılabilir. 

 

Örnek uygulama alanları: Kiriş, dam, tavan, duvar ve koridorlar, yarık ve çatlaklar, mutfak dolabı içi ve altları, raf ve çekmeceler, ocak, lavabo ve buzdolabı arkası ve altları, pencere eşikleri, pencere korkulukları ve diğer alanlar, yatak kasaları. 

 

Not: Alerjik bünyeli kişilerin piretroidlerle temasında geçici iritasyon oluşabilir. Bu nedenle alerjik kişilerin yatak ve koltuklarının bulunduğu alanlara uygularken, bunların örtülmesi önerilir.

 

 

 

 


 

 

Havale / EFT (%1) :643.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4