ATILIM KİMYA

HAŞEROX (hamamböceği-sivrisinek) 500 ml

Ürün Kodu : 241

50.00 TL

hizli işlemler

Kullanım Alanları

GAZ KOKUSUNU İÇİNİZE ÇEKMEYE SON..!

EVLERDE VE İŞ YERLERİNDE KULLANIMI; HAŞEROX SPREY'i evinizde veya iş yerinizde bulunan sinek ve haşerelerin üzerine püskürtüyoruz bu işlem sinek ve böcekleri anında imha eder. Haşerox Sprey’i 30 Gün boyunca etkili olması için (Mutfak,tuvalet,balkon ve odalarınızın)duvar tavanları, kolon, kolon uçları,cam önleri,pervaz,kapı araları,kapı üzerleri,masa üstü ve altları,kalorifer peteği arası sineklerin ve haşerlerin olabileceği yerlere püskürtüyoruz. Bundan sonrası HAŞEROX SPREY ‘in işi, yani siz rahatlıkla evinizde oturuyor, sinekleri kovalamıyor ,gaz kokusunu içinize çekmiyor ve odanızı boşaltmıyorsunuz. HAŞEROX SPREY formülasyonundaki sinek ve haşereleri cezbedeci etkisiyle sinekleri püskürtülmüş yere çeker ve yok eder. Bu işlem 30 GÜN boyunca etkisini sürdürür. Hergün tekrar tekrar püskürmeye ihtiyacınız olmayacak. 

 

SİNEKLERİ KOVALAMAYA SON..! 

AÇIK ALAN KULLANIMI; Piknik alanlarında hepimiz sinek, karınca ve tüm haşerelerden rahatsız oluruz. Yemeklerimizi paylaşmak isterler ve üzerlerinden taşıdıkları mikropları bulaştırır, bizi rahatsız ederler. Bu sorunu düşünen uzmanlarımız sizleri açık alanda rahat ve haşeresiz bir ortam hazırlamak adına geliştirdekleri HAŞEROX SPREY’i sinek ve haşerelerin üzerine püskürtüyoruz ve imhalarını sağlıyoruz. Sonrasında rahatça açık alanda pikniğimize ve sohbetimize devam edebilmek için sineklerin ve haşerelerin gelebileceği yerlere veya piknik alanınızın etrafındaki zemine püskürtüyorsunuz gerisini HAŞEROX SPREY hallediyor. Sinek ve haşereleri püskürtülen yere çekiyor ve yok olmasını sağlıyor.

 

30 GÜN BOYUNCA RAHATLIK 

ARAÇLARDA KULLANIMI; HAŞEROX SPREY'i evinizde veya iş yerinizde bulunan sinek ve haşerelerin üzerine püskürtüyoruz bu işlem sinek ve böcekleri anında imha eder. Haşerox Sprey’i 30 Gün boyunca etkili olması için araç koltuklarının altı ve yanları , tavan ,paspas üzerleri, kapı yanları ve sineklerin gelebileceği ve konabileceği yerlere püskürtüyoruz ve gerisini HAŞEROX SPREY hallediyor. Sinek ve haşereleri püskürtülen yere çekiyor ve yok olmasını sağlıyor.

Havale / EFT (%1) :49.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4