Diğer

DEZENFEKTAN VE İLAÇLAMA ULV MAKİNASI 5LT.

Ürün Kodu : 496

700.00 TL

hizli işlemler

1 YIL GARANTİLİ

5 LTULV MAKİNASI

ULV (Ultra Low Volume) Alan Spreylemesi Nedir?

ULV (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Minimum ürünü maksimum alana yayarak, hızlı ve etkin bir mücadele sağlar. Kapalı alan ULV uygulamasında amaç ortama yani alana ilacı iyi bir şekilde yaymaktır. Kalıcılık olarak rezidüel uygulamalar her zaman ULV uygulamalarından daha yüksek kalıcılıktadır.

Özellikle haşere ilaçlamalarında "flash out” etkisini daha iyi görmek için ULV yöntemi kullanılır, dezenfektan uygulamalarında ise ortamı daha iyi dezenfektan ile "doyurabilmek” ve zor yerlere de solüsyon sisinin ulaşması için ULV kullanılmaktadır

"Soğuk Sisleme” adıyla da bilinen ULV’de amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir.

Neden ULV ile Dezenfeksiyon Yapılmalıdır?

Ortam havasında bulunan bakterilere ve virüslere karşı, tavandan yere kadar olan kısımların dezenfeksiyonunda Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) dezenfeksiyon cihaz uygulaması denemelerinde en başarılı cihazın ULV cihazı olduğu kabul ve tavsiye edilmiştir. ULV cihazı solüsyonu 9 ile 49 micron arasındaki boyutlarda parçalayarak ve havada 4-8 saat askıda bırakarak tavandan yere kadar bütün alanı dezenfekte edebilmektedir. ULV cihazı ile yapılan dezenfeksiyon uygulamaları, dezenfektanı tüm alana yayarak gözle görülemeyen canlıları yok eder.

 

Teknik Özellikler

 Marka : KAMPA 
 Güç : 1600 Watt 
 Maksimum Sıvı Tüketimi : 19.8 Litre / Saat 
 Hava Debisi : 198 m³/h 
 Kablo Uzunluğu : 1.5 Metre 
 Motor : %100 Bakır Sargı 
 Püskürtme : 9-49 Micron
 Püskürtme Mesafesi : 6-8 Metre 
 Gövde Malzemesi : Moblen Darbeye Dayanıklı Plastik 
 Ağırlık : 2.5 Kg 
Ölçüler : 45 cm X 15 cm X 31 cm
ulv motor Ulv dezenfektan makinasında kullanılan motorlarımız %100 bakır sargılı, uzun ömürlü motorlardır. 1 Yıl motor garantisi mevcuttur.
Ulv soğuk sisleme cihazımızda dezenfektan işlemini yaparken sisleme yoğunluğunu ayarlamak için ayar vanası bulunmaktadır. Kolay ulaşılabilir ve ayarlanabilir bir şekilde konumlandırılmıştır. kampa ulv ayar vanası
ulv on off butanu kampa Ulv dezenfektan makinası on-off butonu cihazı tek elle kullanma imkanı veren, tutma kolu ucuna konumlandırılmıştır. Tek parmak haraketiyle cihaz açılıp kapatılabilir. On-off butonu ışıklı olduğu için cihaz çalıştığını göstermektedir.
Ulv dezenfektan cihazlarımızda püskürtme gövdesinin yüksekliği ayarlanabilmektedir. Kullanım kolaylığı açısından 45 derece aşağı yukarı olarak açısı ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik ulv cihazı
tank denge sistemi Tank denge sistemi, ulv cihazında dezenfektan işlemi yaparken makinayı aşağı yada yukarı tuttuğunuzda tank sabit yatay konumda kalarak cihazın hava yapmasını engeller. Ayar vidalarını biraz gevşek bırakmak bu özelliği kullanmak için yeterlidir.

 

ULV Cihazı Kullanım Alanları

  • Dezenfeksiyon İşlerinde
  • Haşere İlaçlama İşlerinde
  • Nemlendirme İşlemlerinde
  • Koku Giderme İşlemlerinde vb. alanlarda güvenle kullanılabilir.

 

Havale / EFT (%1) :693.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4