DUAL KİMYA

BADCAT FARE ZEHİRİ 100 GR

Ürün Kodu : 248

100.00 TL

hizli işlemler

Badcat Mini Blok Fare Zehiri

100gr

 

Ürün Tipi:

RODENTİSİT(Fare İlacı) Blok


Etkili Madde:

  • Difenacoum: %0,005
  • Bitrex: %0,001

  

Ambalaj Şekli


100gr ambalajdadır.

Kullanıma hazır olan BADCAT Mini Block fare yemi, çocukların ve evcil hayvanların, hedef dışı yaban hayatının ulaşamayacağı yerlere uygulanmalıdır.


Etkili Olduğu Fare Türleri


Fareler, sıçanlar, tarla fareleri, köstebekler, lağım fareleri ...


Uygulama alanları

Fare ve sıçanların, BADCAT Mini Block yemi kolaylıkla bulup yiyebileceği alanlar belirlenir. Bu alanlar genellikle duvar kenarları, kemirilmiş alanlar, köşeler ve asma tavanlar, fare veya pisliklerinin görüldüğü yerlerdir. Mümkünse alternatif yiyecekler bu alanlardan uzaklaştırılır. Kullanılacak yem miktarı mevcut mekandaki fare sayısı ve popülasyonuna göre belirlenir.


Uygulama Oranları

Sıçanlar: Her uygulama noktasına  2 ila 3 adet yem uygulanır. Yem istasyonları veya belirlenen uygulama alanları 20-25 m aralıklarla yerleştirilir. 10 gün süreyle veya fare ve sıçanlar görülmeyinceye kadar yenen yemlerin yerine yenileri ilave edilir.

Fareler: Her istasyona 1 ila 2 adet BADCAT Mini Block yem olmak üzere 2-3 m aralıklarla yerleştirilir. Fare aktivitesi yüksekse daha fazla uygulanır. 15 gün veya fare aktivitesi görülmeyinceye kadar yemler yendikçe yenileri yerleştirilir. Kontamine olan veya dağılan yemleri hemen değiştiriniz. Ölü fareleri toplayarak imha ediniz ve yemleri aynen bırakınız. Tekrar infestasyonu önlemek için mümkün olduğu kadar etrafta yiyecek, su ve çöp bırakmayınız. Sürekli infestasyon varsa kalıcı yem istasyonları kurarak gerektiğinde BADCAT Mini Block yemleri tazeleyiniz.

 

"Tek Doz Yem" Özelliği;

Fare ve sıçanların öldürücü dozu alabilmeleri için tek bir sefer beslenmeleri yeterlidir. Fareler üzerinde sindirim yoluyla etkilidir.
Ölüm fare ve sıçanlarda iç kanama yoluyla gerçekleşir.
Hemen ölüm görülmemesi diğer farelerinde yemi tüketmelerini sağladığı için bir fare klanını ortadan kaldırmak mümkün olur.
Yem çekingenliği yaratmaz.
Suya, Neme ve En Zor İklim Koşullarına Karşı Dayanıklı

 

 


BADCAT MİNİ BLOCK FARE VE SIÇAN ZEHİRİ, suya ve neme karşı dayanıklı biçimde geliştirilmiş bir blok formülasyonudur.
Açık alanlarda yüksek etkilidir.

Havale / EFT (%1) :99.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4